Pristatymas

Prekių pristatymo būdai


 • Atsiimsiu pati/pats
  Vilniuje, Kareivių g. 7 (1 korpusas ORANŽINIS pastatas | įėjimas iš kiemo pusės | 1 aukštas durys tiesiai) prekių atsiėmimas NEMOKAMAS.
  Susitikimo laiką suderinkime (nes vietoje retai būname) FB žinute, telefonu 8 686 98098 arba info@ragainagai.lt
  Perkant vietoje, atsiskaitymas tik grynaisiais.


 • Siuntų terminalai (paštomatai)
  Pristatymo kaina: 2 €
  Pristatymo laikas: 1 – 2 darbo dienos
  Papildoma informacija: įsigytos prekės bus pristatytos į Jūsų nurodytą siuntų terminalą. Kai siunta bus Jūsų nurodytame terminale, apie tai būsite informuoti SMS žinute.


 • Registruotoji siunta paštu 
  Pristatymo kaina: 2.60 €
  Pristatymo laikas: 2 – 5 darbo dienos.
  Papildoma informacija: pašto kurjeris pristatys Jūsų prekes užsakymo metu nurodytu adresu. Jeigu Jūsų tuo metu nebus nurodytu adresu, paliks lapelį su informacija apie artimiausią pašto skyrių, kuriame galėsite atsiimti užsakytas prekes Jums patogiu metu.


 • Kurjerių tarnyba
  Pristatymo kaina: 3.60 €
  Pristatymo laikas: 1 – 2 darbo dienos
  Papildoma informacija: prekės pristatomos Jūsų nurodytu adresu (namų, darbo ar kt.). Pristatymo dieną kurjeris su Jumis susisieks nurodytu telefonu ir suderins laiką.

Siunčiame ir į kitas šalis. Įkainis paskaičiuojamas individualiai, pagal siuntimo šalį ir svorį. Susisiekite su mumis info@ragainagai.lt

Svarbu
Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.

 

Save

Save