Dekoratyvinė pagalvėlė su vardu “Labas”

15.0029.00

Personalizuota pagalvėlė su vardu „LABAS“ –  puiki dovana vardadienio ar gimtadienio proga, tikrai džiugins jos gavėją ilgą laiką.

Pagalvėlė pagaminta iš švelnios ir itin tvirtos baldinio veliūro medžiagos. Ji minkšta ir švelni, todėl garantuojame, kad pagalvėlė ne tik puoš, bet norėsis ją glausti ar padėti pavargusią galvą.

Pagalvėlės dydį galima pasirinkti, tai leis lengvai ją pritaikyti savo namuose: ant sofos, miegamojo lovos, fotelio ar kėdės.

Kai kuriuos pagalvėlių modelius turime vietoje (Kareivių g. 7), Vilnius. Galite atvykti, išsirinkti ir įsigyti (prieš atvykstant, būtinai pasiskambinkite).

 

 

Išvalyti

Aprašymas

Kiekviena pagalvėlė turi kontrastinį kantelį, kuris suteikia išbaigtumo ir išskirtinės kokybės įvaizdį. Standartinės spalvos yra pieno baltumo su tamsiai rudu kanteliu ar tamsi ruda su šviesiu kanteliu. Pagalvėlės užvalkalą galite keisti ir skalbti, nes jis turi užtrauktuką, kuris yra vos pastebimai įsiūtas. Pagalvėlės jau su vidiniais užpildais, todėl vos tik gavę, galėsite dekoruoti savo namus ar dovanoti artimiesiems.

Tekstas ant pagalvėlės skaitmeninės spaudos būdu įlietas į medžiagos molekules, todėl ir liečiant, ir vizualiai žiūrint, jis matysis kaip vientisas elementas, tarsi išaustas audinyje. Pagalvėlė nepraranda spalvų, neblunka, galima skalbti aukštoje temperatūroje.

Pagaminta Lietuvoje.
Pristatymas trunka iki 7 darbo dienų (jei pagalvėlės neturime vietoje ir darote ‘”Išankstinis užsakymas”). Esant būtinybei, galimas individualus derinimas. Kreipkitės info@ragainagai.lt

 Kalėdinės prekės